Öğretmenler Günü Hediyeleri

Anasayfa »

  1. Özel Günler »
  2. 24 Kasım Öğretmenler Günü »

Öğretmenler Günü Hediyeleri

Günümüz de teknoloji ile birlikte hayatımıza bir çok çeşitte girdi. Böyle olunca öğretmenlerimize de çok güzel ve renkli hediyeler sunabiliriz. Mesela öğretmenlerimize onların ismine özel duvar saatleri yaptıra biliriz. Hem bu kendimizi her zaman öğretmenlerimize anımsatacak bir hediye olacaktır. Saate baktıkça bizleri hatırlayacaklardır.

Diğer bir hediye de öğretmenlerimiz için özel düşünülmüş olunan kalemlerdir. Kalemleri koymamızı sağlayan şık kutuları sayesinde çok güzel bir hediye olabilirler. Öğretmenlerinizin isimlerini kutuların üzerlerine yazdırabilirsiniz. Bu onlara kendilerini özel de hissettirecektir. 

Bir başka hediye de derste cetvel kullanan öğretmenlerimiz için, üzerinde isimlerinin yazılı olduğu güzel cetveller yaptırabiliriz. Hem de her derste kullanacaklardır buna emin olun. 

Öğretmeninizle beraber eğer daha önce bir fotoğraf karesin de yer almışsak bunu çok güzel bir şekilde değerlendirebiliriz. Öğretmenimizle olan fotoğrafımızı güzel ve şirin bir yapboz haline getirtebiliriz. Bu onları çok mutlu edecektir.

Günümüzde baskı işleri çok geliştiği gibi bu tip hediyelerden hoşlanmıyorsanız eğer, öğretmenlerinize en basitinden bir gül veya çiçek demeti yaptırabilirsiniz. Bu pek kalıcı bir hediye olmayabilir. Ama o günlerin de onları mutlu etmemize fazlasıyla yetecektir. Öğretmenlerimiz aslında bazen yalnızca hatırlatmak isterler ama yine küçükte olsa bir hediye onları daha çok mutlu edecektir. 

Başka bir hediye olarak da öğretmeninize gömlek veya giyebileceği bir kıyafet almanızda onları mutlu edecektir. 

Öğretmenlerimiz bizlerin başarılarını gördükçe çok daha mutlu olurlar. Onlar sayesinde bir yerlere gelmiş olmak onların emeklerinin karşılığı vermek onları çok sevindirirler. Biraz bencillik gibi gözükebilir fakat eğer öğrencilik hayatımızda başarılarımız varsa bunların bir kaç belgesinin fotokopisini öğretmenlerimize götürmek onlara en büyük hediye olacaktır. Eğer okulumuzu okumuş üniversitemizi bitirmiş ve bir meslek sahibiysek. Çalıştığımız yer de iş arkadaşlarımızla veya masa başında ki fotoğraflarımızı hocalarımıza postalayabiliriz. Eminim bu hediye onları çok duygulandıracaktır. 

Yine bir baskı ürünü olarak öğretmenlerimize özel bardaklar onları çok sevindirecektir. Üzerin de isimlerinin yazılı olduğu ya da resimlerinin baskısını yaptırdığınız bu güzel ürün sizi, öğretmeniniz her çay içtiğin de sizi ona hatırlatabilir. 

Öğretmenlerimizi küçük de olsa bu hediyelerle mutlu etmemiz gerekir. Bu güzel insanlar koskoca bir yılda yalnızda bir gün de olsa hatırlansalar, sizi yıllar boyunca unutamayabilirler.

Görüşler

Yeni Yorum Yap

*